Specjalizujemy się w produkcji RHIB, łodzi pilotowych, łodzi handlowych, katamaranów, holowników, pogłębiarek i innych jednostek pływających zbudowanych ze szkła wzmocnionego tworzywa sztucznego, stali i aluminium.

Technologia

Łodzie są produkowane w zakresie od 5 metrów do 28 metrów długości. Budujemy łodzie mono i wielo kadłubowe, łodzie otwarte i kabinowe. Tuba może być pneumatyczna, wypełniona pianką lub kombinacją obu typów.

Firma korzysta z najnowszej dostępnej technologii na rynku produkcji. Techno Marine specjalizuje się w:

  • Laminowaniu przez system próżniowy i układanie ręczne

  • Spawaniu ze stali nierdzewnej, stali i aluminium

Projektowanie

Posiadamy własny dział projektowania. Spełniamy najwyższe wymagania od naszych klientów, aby łodzie były wykonane według ich życzenia.

Nasza linia produkcyjna rozpoczyna się od 5 do 15 metrów w oparciu o plastikowe wzmocnienie szklane i do 28 metrów długości dla kadłubów stalowych lub aluminiowych. Pokład może zostać zaprojektowany zgodnie z wymaganiami: otwarty, kabina lub pół-kabina, ilość koi, toalet i więcej.

W oparciu o projekt fabryka tworzy kadłuby i podstawowe elementy łodzi. Produkujemy również rury pneumatyczne i części tapicerskie, takie jak poduszki i pokrywy. Po tych procedurach silniki i montaż elektryczny są montowane na łodzi. Następnie łódź jest sprawdzana w wodzie i po zakończeniu wszystkich testów jest gotowa do dostarczenia do klienta.

Silniki

Możemy montować silniki zaburtowe lub wbudowane, pojedyncze lub wiele jednostek napędowych, systemy napędowe takie jak Stern, Saro, Jet i prosty wał. Wszystko zależy od wymagań klienta, w szczególności od celu i autonomii warunków łodzi i wody, w których łódź będzie używana. Klient zawsze otrzymuje nasze doświadczenie wsparcie w wyborze doskonałego systemu napędowego.

Testowanie i szkolenie

Oferujemy szeroką gamę programów teoretycznych, praktycznych, opartych na ustawieniu lokalizacji i bieżących szkoleń dla interesów prywatnych i zawodowych.

Zgodnie z życzeniami klientów oferujemy wykłady i szkolenia w standardowych procedurach operacyjnych, programach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, wyborze załogi, wstępnych kursach szkoleniowych i bieżących szkoleniach, w miarę możliwości, stosując najlepsze praktyki „branżowe”. Wszyscy pracownicy Techno Marine i ich partnerzy oferują kwalifikacje do nauczania oraz rozległe zaplecze morskie, żeglugowe i nawigacyjne.

Systemy elektroniczne

Klient decyduje, jaki typ sprzętu chciałby wykorzystać na łodzi, w zależności od celu i warunków wodnych, w których łódź będzie używana. Poza podstawowymi systemami nawigacyjnymi i dźwiękowymi Techno Marine instaluje na żądanie specjalne urządzenia naukowe, badawcze i hydrograficzne.

Nasi partnerzy:

Rury

Firma Techno Marine produkuje rury pneumatyczne, rury piankowe i kombinację tzw. „Podwójnych rur” z materiałów zatwierdzonych i wysokiej jakości. Dostarczamy i montujemy również specjalne, solidne listwy ochronne.